Iegādāties preces uz līzinga tagad ir vieglāk kā jebkad agrāk: tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes Jūsu dārgā laika – aizpildiet līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.zemgali.com, un par pārējo parūpēsies Interneta veikala  www.zemgali.com  klientu apkalpošanas speciālisti. Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu. Mēs sazināsimies ar Jums visīsākajā laikā, lai noprecizētu, kādi dokumenti Jums būs jāsagatavo saņemot preci. Pirmo iemaksu varat veikt ar pārskaitījumu vai arī skaidrā naudā, saņemot preci.

Pēc detalizētas Latvijas līzinga tirgus izpētes, esam atlasījuši visizdevīgākos līzinga nosacījumus, kas ļaus Jums ietaupīt naudu, ko parastā veikalā, formējot patēriņa kredītu, Jūs samaksātu procentos līzinga sabiedrībai.

Kas var iegādāties preces līzingā?

• Preces www.zemgali.com līzingā var iegādāties jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā);

• Jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem;

• Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 73 gadiem;

• Aizdevuma summa: no 70EUR līdz 7000 EUR (atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas);

• Aizdevuma termiņš: no 12 līdz 60 mēnešiem(atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas);

• Pirmā iemaksa no 0%;
• Iespējams atlikt pirmo ikmēneša maksājumu uz 3 mēnešiem un pēc preces iegādes 3 mēnešus nemaksāt par līzingu ne centa;

• Noformēšanai nepieciešama pase vai ID-karte (izņēmuma gadījumā,tiek pieprasīts galvotājs,konta izdruka vai izziņa no darbas vietas).

Lai iegādātos preces līzingā, ievērojiet tālāk norādīto secību:

1. Izvēlieties preci!

2. Pie apmaksas veida norādiet Līzings un aizpildiet visus prasītos datus kredīta saņemšanai.

3. Interneta veikala ZEMGALI.COM darbinieks sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un paziņos, vai kompānija var izsniegt Jums kredītu un kādus dokumentus nepieciešamības gadījumā Jums būs jāatsūta uz epastu info@zemgali.com

4. Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Piegādes gadījumā kurjers atdos un ļaus parakstīt dokumentus tikai tai personai, uz kuras vārda ir noformēts līzings.

5. Pērkot preci līzingā, ne vienmēr ir nepieciešama pirmā iemaksa, ja vien to neprasa līzingu sniedzošā kompānija.

6. Kurjers salīdzinās atsūtīto dokumentu kopijas ar oriģināliem, iedos Jums parakstīt divus līguma eksemplārus, bet trešais ekemplārs paliks Jums kopā ar pasūtīto preci.

7. Veicot visas maksas saistībā ar līgumu, prece pāries Jūsu īpašumā.