Zāles pļāvējs traktors Northfield GGP SD 98 B ir izgatavots Stiga rūpnīcā un aprīkots ar Briggs & Stratton 6,74 kW jaudīgu benzīna dzinēju.
Par vienmērīgu un komfortablu darba gaitu parūpēsies mehāniskā transmisija ar 5 pārnesumiem uz priekšu un 1 atpakaļgaitā.
Northfield zāles pļāvējs traktors īpaši kompaktais izmērs ļaus iekopt mauriņu arī vietās kur ar lielāka izmēra dārza traktoru tas nebūtu iespējams.
| Dzinējs: | Briggs & Stratton 3125 |
| Dzinēja jauda: | 6,74 kW / 9 zs |
| Tilpums: | 344 cm3 |
| Cilindru skaits: | 1 |
| Eļļošana: | šļakstu |
| Darba gaismas: | Ir |
| Darba platums: | 98 cm |
| Pļaušanas pozīcijas: | 7 |
| Pļaušanas augstums: | 25 – 80 mm |
| Pļaušanas metode: | izmetot uz sānu |
| Asmeņu skaits: | 2 |
| Pļaušanas mehānisma palaišana: | elektromagnētiska |
| Transmisija: | mehāniska 5+1 |
| Piedziņa: | 2WD |
| Degvielas tvertnes tilpums: | 6 litri |
| Riteņu izmērs: | 15″ priekšā / 18″ aizmugurē |
| Krāsa: | ķiršu sarkana ar pelēku |
| Svars: | 174 kg |

