PASŪTĪJUMA APMAKSA

Pasūtījuma noformēšanas brīdī Jums būs iespēja izvēlēties kādu no šiem maksājuma veidiem:
– Skaidrā naudā piegādes brīdī,
– Ar bankas pārskaitījumu,
– Līzingā.

Maksājums skaidrā naudā piegādes brīdī

Pasūtījuma apmaksa skaidrā naudā pieejama, veicot pasūtījumu un, kā piegādes veidu izvēloties veikala kurjers. Pasūtījuma piegādes brīdī, Jūs saņemsiet pirkumu apliecinošu dokumentu – kases čeku, pavadzīmi.

Ar bankas karti pasūtījuma saņemšanas brīdī

Lai veiktu pasūtījuma apmaksu ar bankas norēķinu karti, veicot pasūtījumu jāizvēlas, tā saņemšana mūsu veikalā!

Apmaksas veikšana ar bankas pārskaitījumu

Pēc Jūsu pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts avansa rēķins (priekšapmaksas rēķins), kuru nepieciešams apmaksāt līdz Jūsu pasūtījuma piegādei. Savukārt, piegādes brīdī kopā ar Jūsu pasūtījumu Jūs saņemsiet pavadzīmi. Maksājuma noformēšanas brīdī, ”maksājuma mērķis” ailē, lūdzu, norādiet Jūsu pasūtījuma numuru (piem.: #123456).

UZMANĪBU: Veicot pasūtījuma apmaksu, lūdzam maksājuma mērķī norādīt pasūtījuma numuru un priekšapmaksas rēķina numuru! Nenorādot rēķina numuru maksājuma apstrāde var aizkavēties.

Apmaksas veikšana ar līzinga kompānijas starpniecību

InBank Latvia

Aizdevumu no 50 € līdz 3000 €;
Atmaksas laiku līdz pat 36 mēnešiem;
Pirkumiem līdz 1400 € pirmā iemaksa ir sākot no 0%, pārējiem avansa maksājums ir 10% apmērā atbilstoši LR normatīvajiem aktiem;
Līzinga pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju LR;
Līzinga pakalpojumus var saņemt vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi.
Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte.

Nepieciešamības gadījumā iespējams atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

Līzingu var atmaksāt, nemaksājot procentus par neizmantoto aizdevuma periodu.

Līzinga aprēķins, kas ir norādīts pie katras preces, ir aptuvens un var atšķirties no precīziem aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu

*Papildus informāciju par pasūtījuma apmaksu ar līzinga starpniecību skatiet: Šeit