| Platums: | 1200 mm |
| Augstums: | 850 mm |
| Dziļums: | 600 mm |
| Svars: | 75 kg |
| Ražotājs: | Gude |
| Ražots: | ES |
| Garantija: | 24.mēneši |
| Montāžas instrukcija un furnitūra: | Komplektācijā |
Darba galds P1200SLT – slēdzams atvilktņu bloks un skapītis – Zils
Preces kods: 300090461.22 €
Kategorijas: Darbnīcas darba galdi, Darbnīcu mēbeles
Apraksts
Apmaksa un piegāde
