| Platums: | 170 cm |
| Augstums: | 85 cm |
| Dziļums: | 69 cm |
| Svars: | 77 kg |
| Slēdzenes tips: | Cilindra |
| Ražotājs: | Gude |
| Ražots: | ES |
| Garantija: | 24.mēneši |
| Montāžas instrukcija un furnitūra: | Komplektācijā |
Darbnīcas darba galds ar perforētu sienu un slēdzamu skapīti – PROFI
Preces kods: 301416613.35 €
Kategorijas: Darbnīcas darba galdi, Darbnīcu mēbeles
Apraksts
Apmaksa un piegāde
