| Platums: | 600 mm |
| Augstums: | 1850 mm |
| Dziļums: | 500 mm |
| Svars: | 42 kg |
| Ražotājs: | Gude |
| Ražots: | ES |
| Garantija: | 24.mēneši |
| Montāžas instrukcija un furnitūra: | Komplektācijā |
Garderobes skapis GS2 ar kājām – Gaiši pelēks
Preces kods: 103060246.49 €
Kategorijas: Darbnīcu mēbeles, Garderobes skapji
Apraksts
Apmaksa un piegāde
