Servisa iekārtas, aprīkojums un instrumentiRokas instrumenti, muciņas, atslēgas, komplektiMuciņasMuciņas 1/2"Muciņa divpadsmitkanšu 1/2″, 14 mm (VG-14MSK-12PT)
Muciņa divpadsmitkanšu 1/2"
Pietuvināt
Muciņa divpadsmitkanšu 1/2″, 14 mm (VG-14MSK-12PT)
Preces kods: VG-14MSK-12PT-VG
Kategorija: Muciņas 1/2"
Dalīties
close
  • Ērta un ātra saņemšana
  • Pirkums ar garantiju
  • Iegādājies līzingā
  • 14 dienu naudas atgriešana
  • Piegāde visā Latvijā
  • Apmaksa un piegāde
Apmaksa un piegāde
PREČU PIEGĀDE UN APMAKSA
PREČU SAŅEMŠANA VEIKALĀ
PREČU PIEGĀDE UZ PAKOMĀTIEM
PREČU PIEGĀDE UZ MĀJĀM
Skatītākās preces kategorijā: Muciņas 1/2"
Muciņa
Muciņa, divpadsmitkanšu | 6.3 mm (1/4″) drive | 3/16″ (10871) 1.33 €
Pievienot grozam
Muciņa divpadsmitkanšu 1/2
Muciņa divpadsmitkanšu 1/2, 8mm (YT-1270) 1.56 €
Pievienot grozam
Muciņa divpadsmitkanšu 1/2, 11mm (YT-1273) 1.56 €
Muciņa 14MM 1/2" 12PT CV  REGULAR (YT-1276) - YT-1276 salidzini kurpirkt cenas