Austrijā ražotais mauriņa traktors ar 586 cm³ – 18 zirgspēku V-veida 2.clindru jaudīgu dzinēju aprīkotais traktors Solo by Al-Ko T18-111.4 HDS-A V2 Comfort Pro.
Šis zāles pļāvējs traktors ir ideāli piemērots piemājas mauriņa iekopšanai, kā arī smagākam darbam iekopjot sen aizmirstā lauku īpašuma aizaugušo pagalmu.
Pateicoties Al-ko Pro sērijas 586 cm³ dzinējam, traktors “nenogurs” iebraucot arī garākā zālē.
Par patīkamu un vienmērīgu darba gaitu parūpēsies hidrostatiskā transmisija kas darbojas gluži, kā vieglo automašīnu automātiskā “kārba” darba gaitā nav nepieciešams pārslēgt ātrumu.
| Dzinējs: | Al-Ko Pro 586 |
| Jauda: | 18 zs |
| Tilpums: | 700 cm³ |
| Cilindru skaits: | 2 |
| Dzinēja tips: | V-veida |
| Dzesēšana: | Gaisa |
| Apgriezieni min: | 2900 |
| Piespiedu eļļošana: | Ir |
| Gaisa filtrs: | Ir |
| Trokšņu līmenis: | 110 dB(A) |
| Pļaušanas mehānisms: | |
| Darba platums: | 110 cm |
| Nažu skaits: | 2 gab |
| Atbalsta riteņi: | Nē |
| Izmešana uz sāniem: | Jā |
| Zāliena mulčēšanas aizliktnis: | Jā |
| Pļaušanas augstuma skaits: | 6 |
| Pļaušanas augstuma diapazons: | 30 – 80 mm |
| Pļaušanas platība: | 10 000 – 15 000 m² |
| Pļaušanas mehānisma ieslēgšana: | Ar elektromagnētu |
| Transmisija: | |
| Transmisijas veids: | Hidrostatiska |
| Pārvietošanās ātrums (uz priekšu): | 0 – 9 km/h |
| Pārvietošanās ātrums (atpakaļgaitā): | 0 – 4 km/h |
| Citi dati: | |
| Svars: | 234 kg |
| Dimensijas: | 1100 x 2510 x 890 |
| Riepu izmērs priekšā: | 15x 6.0 – 6 |
| Riepu izmērs aizmugurē: | 18x 8.5 – 8 |









