| Platums: | 1200 mm |
| Augstums: | 850 mm |
| Dziļums: | 600 mm |
| Svars: | 65 kg |
| Ražotājs: | Gude |
| Ražots: | ES |
| Garantija: | 24.mēneši |
| Montāžas instrukcija un furnitūra: | Komplektācijā |
Darba galds P1200T ar slēdzamu skapīti un plauktiem – Zils
Preces kods: 300030357.06 €
Kategorijas: Darbnīcas darba galdi, Darbnīcu mēbeles
Apraksts
Apmaksa un piegāde
