| Platums: | 1200 mm |
| Augstums: | 850 mm |
| Dziļums: | 600 mm |
| Svars: | 90 kg |
| Ražotājs: | Gude |
| Ražots: | ES |
| Garantija: | 24.mēneši |
| Montāžas instrukcija un furnitūra: | Komplektācijā |
Mobila darba vieta P1200SS – ar slēdzamiem atvilktņu blokiem – Melns ar sarkanu
Preces kods: 300180602.32 €
Kategorijas: Darbnīcu mēbeles, Mobilas darba vietas
Apraksts
Apmaksa un piegāde
