| Platums: | 1270 mm |
| Augstums: | 860 mm |
| Dziļums: | 600 mm |
| Svars: | 78 kg |
| Ražotājs: | Gude |
| Ražots: | ES |
| Garantija: | 24.mēneši |
| Montāžas instrukcija un furnitūra: | Komplektācijā |
Mobila darba vieta 4ZP–160 – ar slēdzamu atvilktņu bloku – Melns ar sarkanu
Preces kods: 300260522.36 €
Kategorijas: Darbnīcu mēbeles, Mobilas darba vietas
Apraksts
Apmaksa un piegāde
